Złota odznaka

Weronika Pawlicka - Jaworska...

Możesz dokonać

Walczymy z chorobą nowotworową i dajemy nadzieję na lepsze. I Ty możesz dokonać dowolnej wpłaty.

Międzynarodowa konferencja naukowa

Data dodania: 09-02-2017
Prezes Zarządu Fundacji Walki z Chorobami Nowotworowymi im. Weroniki Pawlickiej - Jolanta Ciupa - weźmie udział w Międzynarodowej konferencji naukowej „Fides et ratio w służbie człowiekowi choremu, czyli o spotkaniu teologii i medycyny”.

Przekaż 1% podatku

Data dodania: 08-02-2017
Przekaż 1% podatku.
czytaj całość »

Czy wszyscy umrzemy na raka?

Data dodania: 03-02-2017
Statystyki są przerażające – do 2035 roku blisko 24 mln ludzi na świecie będzie miało zdiagnozowany nowotwór. Co gorsza, jak podkreśla prezes Polskiej Unii Onkologicznej dr Janusz Meder to właśnie z powodu raka będziemy umierać najczęściej. Czy jest jeszcze szansa, aby powstrzymać tę epidemię?

Silesia Fashion Day 2016

Data dodania: 16-10-2016
Zakończyła się jubileuszowa 10 edycja Silesia Fashion Day, największego wydarzenia modowego na Śląsku, która w tym roku miała miejsce w Fabryce Porcelany w Katowicach.

Daj siebie sobie: Eichelberger w Sferze

Data dodania: 15-10-2016
Fundacja w tle spotkania organizowanego przez Ośrodek Kobieta Szczęśliwa w Klubie Klimat - "Daj siebie sobie".