Podziękowanie...

Podziękowanie za ufundowanie nagrody.

BADANIA - Jak wcześnie wykryć raka jajnika ?

Data dodania: 19-02-2014
Fundacja Walki z Chorobami Nowotworowymi im. Weroniki Pawlickiej przyjmuje zapisy pań na badania, które poprowadzi prof. Krzysztof Sadowski i zapewnia dowóz pacjentek. To ważna wiadomość dla kobiet, które pragną upewnić się, że wszystko jest w porządku.
czytaj całość »

Jak wcześnie wykryć raka jajnika ?

Data dodania: 23-10-2013
Jak wcześnie wykryć raka jajnika ?Zapraszamy na badania, które poprowadzi profesor Krzysztof Sodowski (szczegóły na plakacie - zaproszeniu).

Paweł Piskorski - Honorowym Patronem Fundacji

Data dodania: 17-08-2013
Miło nam poinformować, iż Pan Paweł Piskorski - Przewodniczący Stronnictwa Demokratycznego został Honorowym Patronem Fundacji Walki z Chorobami Nowotworowymi im. Weroniki Pawlickiej.

Rak - to się leczy

Data dodania: 15-04-2013
Rak - to się leczy Zapraszamy na wykład "Rak - to się leczy"

Napisali o nas