Podziękowanie...

Podziękowanie za ufundowanie nagrody.

medal Pro Christi Regno 2017

Weronika Pawlicka-Jaworska uhonorowana medalem Pro Christi Regno 2017r
Miło nam poinformować, iż w niedzielę 26 listopada 2017 roku o godz. 12.00 w archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach odbyło się uroczyste wręczenie medali „Pro Christi Regno”, którymi JE Arcybiskup dr Wiktor Skworc, metropolita katowicki uhonorował szczególnie zasłużonych diecezjan oraz instytucje działające na rzecz ukazywania oraz promowania tożsamości chrześcijańskiej regionu śląskiego i kraju.

Wśród osób wyróżnionych znalazła się Weronika Pawlicka-Jaworska.